RIPFEST

Vylosovaní výherci jsou:
1. Radek Kyselý 
2. Anna Kotabová
3. Jozef Smolka


Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Vyzvedněte si lístky nejpozději v pátek 27. 8. do 18:00, jinak propadnou!

Vy, co jste nevyhráli můžete využít zvýhodněného vstupného již od 777 Kč :)

 

NOVINKA!
VIP NÁVŠTĚVNÍK MÁ ŠANCI SE SETKAT S HVĚZDOU VEČERA OZZY OSBOURNEM
Pokud jste si již zakoupili VIP vstupenku anebo uvažujete o zakoupení VIP vstupenky, neváhejte, protože v sobotu 28.8. bude probíhat vylosování 2 výherců (každý s hostem), kteří budou mít možnost se setkat s legendou a hvězdou večera Ozzy Osbourne. Jména VIP hostů získají organizátoři z poukazů (voucher/e-ticket), které si VIP návštěvník musí vyměnit za VIP vstupenku.
VIP VOUCHER/E-ticket si po příjezdu vyměňte na hlavní pokladně festivalu (Box Office) v Rovném za originální VIP vstupenku. Při výměně se prokážete voucherem a dokladem totožnosti.
VIP vstupenky jsou k zakoupení přes sítě TICKETSTREAM a EVENTIM.
Slosování výherců proběhne v 17:00 hod ve VIP staně. Hodně štěstí!!

 

 

DOPRODEJ ZLEVNĚNÝCH VSTUPENEK
Pořadatelé potěší návštěvníky zprávou, že doprodávají zbylé vstupenky do zlaté zóny za 999,- Kč a do stříbrné zóny za 777,-. Tyto vstupenky jsou na prodej přes sítě Ticketstream, Ticketportal, Ticketpro a Eventim. Jedná se pouze o limitovaný počet zbylých vstupenek. Současná cena vstupenky do stříbrné zóny je
1 646,- Kč a do zlaté zóny 2 160,- Kč. Součástí předprodeje jsou také skupinové vstupenky. Pokud se skupina návštěvníků rozhodne pro zakoupení 2 vstupenek, obdrží 1 zdarma nebo u 3 vstupenek obdrží 2 zdarma. Prodej vstupenek bude také probíhat na místě v den akce. Vstupenky do stříbrné zóny budou stát 1 700,- Kč a do zlaté zóny 2 200,- Kč.

VIP VSTUPENKA MÁ VÍCE NEŽ NĚKOLIK VÝHOD
Během tohoto hudebního maratonu připravili organizátoři pro VIP návštěvníky velice příjemné zázemí. Výhody VIP zóny zahrnují: zdarma VIP parkoviště v blízkosti místa konání, oddělený vstup od ostatních zón, občerstvení ( uzeniny a pivo 12% Plzeňský Prazdroj), VIP stany k posezení, VIP návštěvník sleduje koncert na úrovni Zlaté zóny a obdrží jako dárek ke koncertu zdarma tričko s logem Řípfest a Ozzyho CD SREAM nebo CD NEWS od Nazareth. Obrázek trička najdete na webových stránkách www.ripfest.cz v sekci "Shop".
VIP vstupenky si můžete zakoupit přes prodejní síť EVENTIM nebo pod tímto odkazem: http://www.ticketstream.cz/pls/czech/partner_access.partner_init?code_id=6&event_id=52989

 


ŘÍPFEST  MÁ JEDINEČNÝ DOPROVODNÝ PROGRAM!

KYTARY.CZ  živě na Řípfestu
Po dohodě s organizátory koncertu připravily Kytary.cz unikátní atrakci jako speciální doprovodný program Řípfestu.
Ve speciálním stanu si mohou návštěvníci vyzkoušet nástroje a aparatury skutečných rockerů. Zahrát si na profesionální nástroje mohou i děti za asistence zkušených muzikantů a specialistů od kytary.cz. Nebudou chybět legendární modely kytar Fender, Gibson a Washburn, nebo slavné aparatury Marshall, Randall a Engl, na které hrají přední světoví kytaristé. Nadšenci si zde mohou svůj vysněný nástroj také i koupit. Tato výjimečná akce se koná pouze na Řípfestu a návštěvníkům nabídne nevšední interaktivní vyžití, kde může být rockerem opravdu každý. Ve stanu kytary.cz můžete také podpořit kapelu The Tap Tap koupí CD nebo trika.

 

 

 

RIPFEST

logo_kytary.cz