Pat Metheny

Výherce soutěže:

Pavel Svítil, Praha

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje nejnovější projekt amerického kytaristy Pata Methenyho, se kterým vystoupí v rámci 11. ročníku festivalu JAZZFESTBRNO, 28. června 2012 v Bobycentru?

a) Pat Metheny Jazz Ensemble
b) Pat Metheny Unity Band SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) Pat Metheny United Flavour

Informace o koncertu

Geniální kytarista, jeden z nejvlivnějších a nejvytíženějších jazzových hudebníků dneška a mimořádně produktivní muzikant a skladatel Pat Metheny vystoupí v brněnském Bobycentru 28. června. Metheny, který má na svém kontě neuvěřitelných 19 cen Grammy a 37 nahrávek, vůbec poprvé v České republice představí svůj nejnovější projekt. Mimořádně produktivní muzikant, skladatel a producent k němu přizval nejžádanější newyorské jazzové hudebníky Chrise Pottera (největší virtuos současného saxofonu), obrovskou jazzovou naději Bena Williamse (kontrabas) a svého oblíbence Antonia Sancheze (bicí). Koncert je uváděn v rámci festivalu JazzFestBrno. Podrobné informace jsou k dispozici na www.patmetheny.cz a www.jazzfestbrno.cz.

Vstupenky na jediný letošní koncert legendárního Pata Methenyho
v České republice rychle mizí, zajistěte si je proto včas!

Vstupné je v rozmezí od 380 do 2190 korun s možností pořídit si VIP vstupenku na exkluzivní místo spojené s luxusním občerstvením. Pro více informací pište na vstupenky@jazzfestbrno.cz.

Sleva 20%: studenti (ISIC), senioři nad 65, ZTP
Sleva 30%: studenti hudebních škol (ISIC)

 

Správné odpovědi posílejte do 20. 6. na adresu soutez@kytary.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme šťastného výherce, který získá 2 vstupenky na hudební událost roku, koncert legendárního Pata Methenyho s novým projektem.

Pokud vstupenky nevyhrajete, můžete si je zakoupit v kamenných i online předprodejích v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz).

 

 

 

pm

kytary