top

Vyhrajte s Kytary.cz a Hard Rock Cafe
parádní rockový mejdan v Londýně!

Dne 14.května 2010 se bude v pražském Hard Rock Cafe konat vylosování šťastného výherce lístků cesty do Londýna na hudební festival Hard Rock Calling v Hyde Parku. Stačí se PŘIHLÁSIT a můžete být vybráni a vyhrát volný vstup na tuto akci ve VIP, kde o vás bude náležitě postaráno. Tímto také získáváte větší šanci být v užším výběru soutěžících o hlavní cenu.

head

Co vše výhra obsahuje?
Letenky pro 2 osoby na cestu do Londýna, ubytování, účast na třídenním festivalu Hard Rock Calling ve VIP zóně s ostatními výherci z celého světa a kapesné ve výši 250 dolarů. Zde se můžete PŘIHLÁSIT.

mid

Akce se bude konat v Londýnském Hyde Parku od pátku 25. června až do neděle 27. června. Hard Rock Calling je Londýnský festival a jeden z nejlepších letních festivalů vůbec. Na hlavní pódium vystoupí v pátek 25. června Pearl Jam a s nimi Ben Harper & Relentless7, Wolfmother a The Gaslight Anthem. Na Pepsi Max Stage vystoupí The Hives a Expatriate. Legendární Stevie Wonder bude headlinerem v sobotu 26.června za podpory Jamiroquai, Jamese Morrisona a Corinne Bailey Rae. A v neposlední řadě to bude Paul McCartney, který na hlavním podiu ukončí tento festival.

artist

Toto je festival jako žádný druhý a vy tam můžete být zcela zdarma!
Akci Vám přináší Kytary.cz a Hard Rock Cafe Praha.

Mrkněte na web festivalu:http://www.hardrockcalling.co.uk/home/

ff
kytary.cz
Hard Rock Café